top of page

DEZPACK DİETTO

NEDİR, NASIL KULLANILIR?

Dezpack Dietto

Dezpack Dietto Programı Nasıl Uygulanır?

Program iki gün süren başlangıç evresiyle başlayıp daha sonraki tüm süreç devam evresiyle sürdürülmektedir. Her iki süreçte de ürün ile birlikte gelen kılavuzdaki yönergelere uyabileceğiniz gibi  sürekli sizlerle iletişim halinde olacak diyetisyenlerimizle de programlarınızı kendi yaşam şeklinize ve tercihlerinize göre değiştirebilirsiniz.

Başlangıç Evresi (2 gün)

Dezpack Dietto Başlangıç

Programın başlangıç evresi iki gün sürmektedir. Bu evrede sizlere hazır olarak gönderilen öğünler günde 5 kere tüketilmektedir, çay, kahve vb. sıcak içecekler şekersiz veya tatlandırıcı ile sınırsız olarak tüketilebilir. Aynı zamanda “diyet” olarak tabir edilen tüm kalorisiz meşrubatlar sınırsız olarak tüketilebilir. Programın bu evresi için sizlere hazır olarak gönderilen tüm ürünler “Türk Gıda Kodeksi Kilo Verme Amaçlı Kalorisi Kısıtlanmış Gıdalar Tebliği’nin Günlük Diyetin Yerini Alan Gıdalar” maddesine uygun olarak üretilmiştir.

Devam Evresi (14 veya 28 gün)

Dezpack Dietto Devam Evresi

İki günlük başlangıç evresi sonrası üçüncü günden itibaren uygulanan evredir. İki adet hazır, bir adet serbest ve 3 adet ara öğünden oluşur. Tüm bu altı öğünü kılavuzda belirtildiği şekilde uygulayabileceğiniz gibi diyetisyenlerimizden sizlere uygun şekilde yeniden programlanmasını talep edebilirsiniz (Tüm diyetisyen hizmetleri ücretsizdir). Programın bu aşaması da açlık ve enerji kaybı yaşamayacağınız şekilde tasarlanmıştır. Devam öğünleri Türk Gıda Kodeksi Kilo Verme Amaçlı Kalorisi Kısıtlanmış Gıdalar Tebliği’nin Öğün Yerini Alan Gıdalar” maddesine uygun olarak üretilmiştir”

Ara Öğünler

Dezpack Dietto'da ara öğünler

Yukarıda" sınırsız olarak tüketebileceğiniz” ara öğünler bulunmaktadır. Bunlara ek olarak diyetisyen tavsiyesi ve önerisiyle sizlere sunulabilecek onlarca farklı ara öğün seçeneği mevcuttur

İdeal bel çevrenizi hesaplayın
İdeal kilonuzu hesaplayın
Beden kitle indeksinizi hesaplayın
Aktiviteye göre kalorinizi hesaplayı
bottom of page